Jak to funguje

Hledám výhodnou dopravu pro sebe a skupinu přátel

 1. 1

  Na úvodní stránce pomocí formuláře zadejte svou poptávku po dopravě. Vyplňte start a cíl cesty, počet přepravovaných osob a samozřejmě i datum odjezdu. Pokud chcete přepravit i zpátky, nezapomeňte i vyplnit i údaje o zpáteční cestě.

 2. 2

  My tuto vaši poptávku zkontrolujeme a zašleme všem dopravním firmám, které jsou na webu dopravomat.cz zaregistrováni. Zároveň vám přijde do emailu potvrzovací zpráva o vložení poptávky po dopravě s přístupovým kódem. Pomocí tohoto kódu se můžete přihlásit a zobrazit vámi zadanou poptávku a také se zde bude postupně zobrazovat seznam nabídek od dopravců.

 3. 3

  Jednotlivé nabídky s cenou dopravy vám budou také průběžně přicházet emailem, tak jak je budou do systému dopravci vkládat.

 4. 4

  Na vás pak bude jen zvolení nejvýhodnější přepravy. Vybraný dopravce bude o vaší volbě informován systémem a spojí se s vámi pro domluvení podrobností k plánované cestě. Můžete si, ale být jisti, že nabídnutá cena platí a je pro vás konečná bez dalších příplatků.

 5. 5

  Doprava za výhodnější cenu, komfortně a rychle to je Dopravomat.cz!

Jsem dopravce a chci získat nové zákazníky

 1. 1

  Pokud jde dopravce a máte koncesi na osobní dopravu, ať už do 9 nebo nad 9 osob, využijte výhod systému Dopravomat.cz.

 2. 2

  Zaregistrujte se. Do emailu vám přijdou přihlašovací údaje do vaší zákaznické sekce.

 3. 3

  Přihlašte se a podle zde uvedených instrukcí doplňte vaše firemní údaje, vozový park a další nezbytné data.

 4. 4

  Po vyplnění všech údajů bude vaše registrace zkontrolována a schválena o čemž budete informování emailem.

 5. 5

  Ve stejný moment se vám v zákaznické sekci zobrazí aktuální poptávky zákazníků.

 6. 6

  A vy můžete začít nabízet zákazníkům vaše služby.

 7. 7

  V případě, že zákazník zvolí pro přepravu právě vás, budete o tomto informování emailem a budou vám zaslány kontaktní údaje na zákazníka.

 8. 8

  A pak už jen můžeme popřát šťastnou cestu a mnoho dalších zákazníků získaných přes web Dopravomat.cz.

Faq

Často kladené dotazy

Ne, pokud si z nabídnutých doprav nevyberete žádnou zajímavou, prostě jen nebudete na nabídky reagovat.

Ne, pro poptávající jsou služby webu zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků.

Bohužel to není možné. Přestože spolupracujeme s dostatečným počtem seriózních dopravních firem, může se stát, že v hlavní sezóně budou všechny dopravní kapacity ve vašem termínu již rezervovány. Doporučujeme proto, zadávat vaše poptávky po dopravě s dostatečným předstihem.

I takové situace se mohou stát. Například z důvodu rozbitého autobusu. Snažíme se spolupracovat s tak kvalitními dopravci, aby k těmto situacím nedocházelo. Provádíme pravidelně hodnocení kvality a spokojenosti s dopravními firmami, takže by taková situace měla být opravdu zcela vyjímečná. Vlastní vypořádání vrácení jízdného je již, ale mezi vámi a dopravcem. Ale dopravce si dá velmi dobrý pozor, aby jste byli s jeho službami spokojeni. V opačném případě, by přišel o možnost nabízet své služby na Dopravomat.cz.A to je i další důvod proč využívat naše služby.

Toto je již zcela na vaší domluvě s dopravcem, tak jak si je domluvíte a jak vám je nabídne v jeho cenové nabídce služeb.